ses kaydedici - quality apps

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,2 MB
  • Version 22.25.3321
  • Dil Türkçe
  • Firma quality apps
Ses kaydedici mobil uygulaması cep telefonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz ses kaydetme özelliğidir.

Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz ses kaydedici mobil uygulaması en önemli toplantılarınızı not almak yerine ortamda yapılan konuşmayı kaydetmenize yardımcı olacaktır. Uygulama sizlere daha profesyonel bir hizmet sunuyor. Yüksek kalitede ses kaydı için en iyi kaydedici olarak karşımıza çıkan Ses Kaydedici mobil uygulamasından sizde faydalanın. 

Ses kaydedici uygulaması tamamen ücretsizdir. Çok basit ve kullanımı kolaydır. Güvenilir bir toplantılar, kişisel notlar, konuşmalar, konferanslar, şarkıları kaydedebilirsiniz. Hiçbir zaman sınırları yoktur. Kaydettiklerinizi daha sonra dinleyerek en önemli notlarınızı alabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde istediğiniz sesi kolaylıkla kaydedebilirsiniz. 

MP3, OGG uzantılarını destekleyen Ses Kaydedici mobil uygulaması sayesinde toplantılarınızın en önemli noktalarını not almakla uğraşarak kaçırmayacaksınız. Toplantıya ara verildiyse kaydı durdurabilir ve daha sonra tekrar devam edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ses kayıtları sayesinde her ses kaydınızı dosya olarak kaydedebilirsiniz. 

Daha sonra gereksiz olarak bulduğunuz ses kayıt dosyalarını silebilirsiniz. Ses kayıtlarının adlarını değiştirerek listeleyebilirsiniz. Ses kaydedici mobil uygulaması ile sizde akıllı cep telefonunuzu asistanınız gibi kullanabilirsiniz. 

ses kaydedici - quality apps indir